Celayir Zeytin Gıda Ltd.Şti. Celayir Zeytin Gıda Ltd.Şti.

Bize Ulaşın

shape shape

Kalite Politikası

Hedefimiz,üreticinin ve tüketicinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini tam olarak karşılamayı temel ilke edinerek ham madde kabulünden ürünün tüketileceği ana kadar iyi tarım uygulamaları ile güvenilir, kaliteli ve yasalara uygun ürünler üreten bir marka olmaktır.

Celayir olarak, tüketicinin korunmasını ve bilinçlenmesini destekleyen, yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan çalışanlarıyla aynı paydada buluşan, eğitim ve iletişim kanallarını kullanarak tüm çalışanlarını bilinçlendiren, yenilikçi ve gelişime açık bir şirket olarak varlığımızı sürdüreceğiz.

Faaliyetlerimizde, üretimlerimizde ve hizmetlerimizde daha az atık oluşturarak, geri kazanım çalışmaları yaparak, çevresel yasal yükümlülüklerimizi yerine getirerek ve bu ilkeleri belirlediğimiz politika çercevesinde geliştirip sürekliliğini sağlayarak, çevreye değer veren bir üretim yapmaya devam edeceğiz.

Tüm bu hedef ve çalışma sistemleri temelinde her zaman,“Toplam Kalite Yönetim” anlayışını benimseyerek “tüketici memnuniyeti” için çalışacağımızı taahhüt ediyoruz.